The Moody on the Market 40 Under 40 – #SWM40under40
I’m Zack East, the Director of the Moody on the Market Award Series! Join me alongside Pat Moody and our judging panel from local businesses and organizations around our community as we once again identify forty dynamic young professionals making a difference in our community.
It’s time for the 2023 edition of the 40 Under 40, a prestigious recognition program reserved exclusively for professionals under the age of 40.
Know a professional under the age of 40 making a positive impact in our community? Submit your nomination online at MoodyontheMarket.com from Monday, June 12, 2023 through Sunday, July 2, 2023. A committee will then select the Forty for 2023. Then in mid-July, I will unveil the 40 Under 40 during a special segment on News/Talk/Sports 94.9 WSJM, on 98.3 The Coast’s Social Network and detail each honoree in a special section inside MoodyontheMarket.com. Plus, all of the 40 Under 40 will be invited to attend our Cocktail & Appetizer Party at the Inn at Harbor Shores, where they’ll be recognized and receive a handsome keepsake of their recognition.
The Class of 2023:
Natalie Amicarelli
Jen Andree
Nicholas Barber
Rebecca Bartak-Medlin
Myles Busby
Dan Campbell
Angela Conners Treimer
Erica DeGrandchamp
Dallas Dreher
Victoria Felton
Brittney Gathing
D’Myron Guidry
Jenna Harry
Andrew Hartman
Adrienne Hill
Alli LaFond
Samantha Lantis
Lindsay LeValley
Kristina Longcore
Zach Manger
Caprice McDonald
Kyle A. Mitchell
Levon Mock
Leslie Navarro
Tina Nguyen
Stephanie Ostrander
Ross Ratliff
Michael Reed
Sammee Schaller
Michael Siemans
Jennifer Sistrunk
Mandi Somers
Nathan Splese
Ted Strawbridge
Kyle Tryan
James Tyler
Alicia VanTuyl
Melaina Von Behren
Shelby Weaver
Kyle Zelmer
ELIGIBILITY REQUIREMENTS:
40 under 40 recognizes the type of people that everyone would like to be – they’re the individuals that are going above and beyond for their team and the community, setting the gold standard for others to aspire to.
No matter the person, we’d love to hear about those stellar professionals among us that are making a difference at their workplace, excelling in their industry and making valuable contributions to betterment of Michigan’s Great Southwest. These professionals clearly stand head and shoulders above all others in the region and have been able to excel at what they do regularly. Those selected for representation in the 40 under 40 will be those that set the tone for what every person should ascribe to in Michigan’s Great Southwest.
To nominate a young professional, please keep reading and pay attention to the pointers below for a successful and competitive nomination. Nominations close Sunday, July 2, 2023 at 11:59pm.
The recognition event will take place on a date and time to be determined, and will also be announced to be either a virtual recognition, or an in-person ceremony. All selected professionals will also be featured in a special segment on News/Talk/Sports 94.9 WSJM, 98.3 The Coast, and will be featured inside a section at MoodyontheMarket.com.
To submit a nomination during the nomination period, click the link to go to an online survey where you will be asked to answer some important questions about the young professional being nominated. Be sure to read the following information, which explains requirements and eligibility.
Before clicking the link to fill out the nomination form, please read the following requirements and tips for a successful nomination:
– Nominations close Sunday, July 2, 2023, at 11:59 PM.
– Young professionals being nominated must work or live in the following Southwest Michigan counties: Berrien, Cass and Van Buren and must be under the age of 40 before the date of July 3, 2023.
– Chosen young professionals are expected to attend the awards presentation in mid-August, or invite someone to accept their award on their behalf.
– Selected young professionals are expected to provide a high resolution photo, and additionally be available for a short Q&A-style interview for the recognition on Moody on the Market.com in early July 2023; failure to make time to complete these assets will result in disqualification from the program.
– Self-nominations ARE permitted for this program, but all entries will be scrutinized for completeness, correctness, and honesty.
– Nominations that are not substantially fully completed or that simply feature incomplete or cursory information will be at minimum given less than full consideration or at worst, be removed from consideration completely.
– One single nomination for your young professional nominee is requested. Multiple entries are considered, but only from multiple nomination forms that are clearly different from each other. Nominations featuring identical responses will be removed; please refrain from repeatedly submitting the same nomination or asking others to do so on your behalf.
– Only one young professional nomination is permitted in each questionnaire. If you wish to submit more than one young professional, you must submit separate nominations for each entry.
– It is highly encouraged to submit nominated professionals that are actively engaged in best practices, have outside interests in the community that they are passionate about, and include any information you have on achievements and recognitions they have been honored for elsewhere in the community, in their industry, or among their peer groups as evidence of their own drive for excellence.
– Each essay question should be answered in complete sentences. Do not use bulleted or hyphenated lists unless they are appropriate to the question asked.
– Young professionals may not be selected for the 40 Under 40 program more than once. Please check the previous year winners for 2018-2022 on this page to make sure you are not nominating a person that has already won this award.
– Nominations must be submitted through this online process only and will not be accepted via email, or any other format, under any circumstances.
– Nominated persons will be contacted by the selection committee to verify their willingness to participate.
Judging:
– A panel of independent judges will review each nomination submitted and assign a score to each entry per judge. This is done privately, and the judges do not share information. The scores are totaled and compared to all entries submitted to help the selection committee determine the 40 honorees. Outside of one vote on the committee from Pat Moody, the staff of Mid-West Family (WSJM Inc.) and this program’s associated sponsors and advertisers do not have any say or vote in the process. Sponsorship of this program does not guarantee that a business’s young professional(s) are automatically considered, or considered with any further weighting to win an award in the judging process.
If your young professional is chosen:
– Those who are chosen as the 40 honorees will be notified within 1 week after the entry deadline. All young professionals will be invited as guests to the 40 Under 40 Reception at the Inn at Harbor Shores in August where they will have two seats reserved in their honor and be presented with their award. In addition, the winners will be recognized in advertising promoting their recognition across Mid-West Family brands on-air, online, and in other advertising forms.
The Class of 2022
Allison Allman
Eric Becker
Ellen Brinkman
Nicole Brown
Wilson Chandler
Michael Chynoweth
Brittany Dunham
Kenneth Fraker
William Garrett Musick
Caleb Grimes
Nicholas Gunn
Marc Hartman
Rev. Jeffrey Hubers
Alicia Knapp
Greg Kugel
Jessica LaFond
Tessa Lee
Jordan (Hurst) Lynch
Emily Marshall
Nancy Miller
Jasmnika Newbern
Fernanda Nishikawa
Alexis O’Flynn
Cameron Ondresky
Stephanie Ott
Evan Parks
Nils Petzke
Nicole Railsback
Thomas Reed
Jaime Rohr
Abby Schilling
Lanie Schrubba
Meredith Sherrod
Sarah Snoeyink
Pervin Taleyarkhan
Carlos Torres
Jason Vadney
Kelly Vega
Robert “Charlie” Van Luvanee
Jen Wagner
The Class of 2021:
Sarah Brittin
Pizza Transit
Rhiannon Cizon
Berrien County Historical Association
Dr. Kim Cooper
Life Vision Eyecare
Samantha Witt Crosby
Spectrum Health Lakeland- High Risk Cancer Program
Shanyn Day
Transient Artisan Ales
Tim Dyer
United Federal Credit Union
Devon Floor
Integrity Real Estate Professionals ERA Powered
Alex Gallert
Alex’s Veggies
Alex Grumbine
United Federal Credit Union
Mackenzie Kastl
Boys & Girls Clubs of Benton Harbor
Afiya Latham
Express Employment Professionals – Southwest Michigan
Amelia Lietzau
The Barton Group
Stephanie Weimer Liska|
Entergy – Palisades Power Plant
Matt Malone
Mid-West Family – WSJM, Inc.
Jonah McDonough
Jonah McDonough State Farm
Bianca Nash-Miot
Birth Queens and Milk Queens
Corey Neeley
Boys and Girls Clubs of Benton Harbor
Ambrosia Neldon
Leader Publications
Sean Newmiller
Lake Michigan College
Kate Ott
Church Marketing University
Chokwe Pitchford
Spectrum Health Lakeland
Cody Railsback
The RISE
Jonny Reinhardt
Mid-West Family
Dashuna M. Robinson
Benton Harbor Area Schools/ Michigan Department of Health and Human Services
Elaine Rowland
Fernwood Botanical Garden
Michael Rowland
Michigan Gateway Community Foundation
Megan Sanborn
Learn & Grow Childcare LLC
Barbara J. Schmidtman, PhD
Spectrum Health Lakeland
Ashley Slack
Southwest Michigan Community Action Agency (SMCAA)
Nate Springer
Honor Credit Union
Maureen Stroud
Shinka Sustainability Consultants
Victoria Stratton
Learn and Grow Childcare
Dan Stuglik
Coloma Township Police Department
Ashley Taylor
DeGroot Inc.
Dr. Andrae Townsel
Benton Harbor Area Schools
Kathryn Vera
Spectrum Health Lakeland High Risk Cancer Program
Doug Wall
Edward Jones
Zach White
Oasis of Courage (OACO)
Kady Williams
Aisle Rocket
Jenna Wood
Trinity Lutheran Church, School and Early Childhood Center
The 40 Under 40 – Class of 2020:
Varnum
Youth Solutions
Benton Harbor Area Schools
The Inn at Harbor Shores
Entergy – Palisades Power Plant
Southwest Michigan Regional Airport
Whirlpool Corporation
City of Watervliet
United Way of Southwest Michigan
LOGAN Community Resources
Frazee Team & The Real Help Foundation
Honor Credit Union
Indiana Michigan Power
Conybeare Law Office
Southwest Michigan Regional Chamber
Berrien County Public Defender Office
United Way of Southwest Michigan
United Federal Credit Union
Lazy Ballerina Winery
Dugout Dolls & Whirlpool Corporation
Lake Side Fit 24
M Squared Modern Hair
JohnsonRauhoff
Wightman
Kruggel Lawton CPA
1st Source Bank – Wealth Advisory Services
Honor Credit Union
Soulards
Whirlpool Corporation
The Boys & Girls Clubs of Benton Harbor
St. Joe Today
Edward Jones
Starks Family Funeral Homes & Cremation Services
United Federal Credit Union
Readiness Center
Three Blondes Brewing
Berrien County Health Department / Boys & Girls Club of Benton Harbor
Iron Shoe Distillery
Boys & Girls Clubs of Benton Harbor
YouthBuild
The 40 Under 40 Class of 2019:
To learn more about the winners, click their name for a full interview.
Grace Kelmer
Name
Grace Kelmer
Company/Organization
The Mendel Center at Lake Michigan College
Stefany Holland
Name
Stefany Holland
Company/Organization
Wightman
Christine Aranyos
Name
Christine Aranyos
Company/Organization
Boys & Girls Clubs of Benton Harbor
Charlotte Becker
Name
Charlotte Becker
Company/Organization
United Way of Southwest Michigan
Lisa Borre-Olson
Name
Lisa Borre-Olson
Company/Organization
Wightman
Ryan Cheevers
Name
Ryan Cheevers
Company/Organization
Little Red Fern
Kelsey Cheyne
Name
Kelsey Cheyne
Company/Organization
Honor Credit Union
Scott Chrispell
Name
Scott Chrispell
Company/Organization
LECO Corporation / Manager, Electronics Research & Engineering
Heather Cole
Name
Heather Cole
Company/Organization
Be Healthy Berrien/United Way of Southwest Michigan
Daywi M. Cook
Name
Daywi M. Cook
Company/Organization
Covert Township
Amanda Craig
Name
Amanda Craig
Company/Organization
Honor Credit Union
Savannah Lorren DeVries
Name
Savannah Lorren DeVries
Company/Organization
Lakeshore Public Schools, Southwestern Michigan Community College, St Joseph Public Schools
Stacey Dodson
Name
Stacey Dodson
Company/Organization
Honor Credit Union
Heidi Duncan
Name
Heidi Duncan
Company/Organization
Duncan & Associates PLLC
Nick Gillespie
Name
Nick Gillespie
Company/Organization
Rested Pillow Mattress Company
Becky Grabemeyer
Name
Becky Grabemeyer
Company/Organization
City of Dowagiac
Brittany Grasley
Name
Brittany Grasley
Company/Organization
United Federal Credit Union
Tiffany Griffin
Name
Tiffany Griffin
Company/Organization
The Avenue Family Network, Inc.
Ashlie Guyberson
Name
Ashlie Guyberson
Company/Organization
Indiana Michigan Power - Cook Nuclear Plant
Brian Hake
Name
Brian Hake
Company/Organization
Kruggel Lawton CPAs
Derek “Deke” Knuth
Name
Derek (Deke) Knuth
Company/Organization
Kinexus Group
Kaitlin Locke
Name
Kaitlin M Locke
Company/Organization
Berrien County Public Defender Office
Taurus Montgomery
Name
Taurus Montgomery
Company/Organization
Harbor Of Hope SDA Church
Mary Morphey
Name
Mary Morphey
Company/Organization
Kinexus Group
Zachary Morris
Name
Zachary Morris
Company/Organization
Market Van Buren
Sarah Moyer-Cale
Name
Sarah Moyer-Cale
Company/Organization
Village of Paw Paw
Dustin Nehls
Name
Dustin Nehls
Company/Organization
Honor Credit Union
Michael Nixon
Name
Michael Timothy Nixon
Company/Organization
Andrews University
Erika Schreiber
Name
Erika Schreiber
Company/Organization
Whirlpool Corporation
Carrie Smietanka-Haney
Name
Carrie Smietanka-Haney
Company/Organization
Berrien County Trial Court
Grant Spencer
Name
Grant Spencer
Company/Organization
Spencer Fire Trucks and Haven Harvesters
Sarah Spoonholtz
Name
Sarah Spoonholtz
Company/Organization
Southwest Michigan Regional Chamber
Ashley Spratling
Name
Ashley Spratling
Company/Organization
Michigan Rehabilitation Services (State of Michigan)
Brook Thomas
Name
Brook Thomas
Company/Organization
Children's Advocacy Center of Southwest Michigan
Jeremy Truitt
Name
Jeremy Truitt
Company/Organization
Fifth Third Bank/Young Professionals of Greater Dowagiac
Zachary Vaughn
Name
Zachary Vaughn
Company/Organization
Kinexus
Pauline Wendzel
Name
Pauline Wendzel
Company/Organization
Michigan House of Representatives
Ronnika Williams
Name
Ronnika Williams
Company/Organization
Boys & Girls Clubs of Benton Harbor/Final 48 Project
Rose Willson
Name
Rose Willson
Company/Organization
Cassopolis Family Clinic Network
Malkam Wyman
Name
Malkam Wyman
Company/Organization
Round Barn Brewery and Public House
Grace Kelmer
Grace Kelmer
Company/Organization
The Mendel Center at Lake Michigan College
Stefany Holland
Stefany Holland
Company/Organization
Wightman
Christine Aranyos
Christine Aranyos
Company/Organization
Boys & Girls Clubs of Benton Harbor
Charlotte Becker
Charlotte Becker
Company/Organization
United Way of Southwest Michigan
Lisa Borre-Olson
Lisa Borre-Olson
Company/Organization
Wightman
Ryan Cheevers
Ryan Cheevers
Company/Organization
Little Red Fern
Kelsey Cheyne
Kelsey Cheyne
Company/Organization
Honor Credit Union
Scott Chrispell
Scott Chrispell
Company/Organization
LECO Corporation / Manager, Electronics Research & Engineering
Heather Cole
Heather Cole
Company/Organization
Be Healthy Berrien/United Way of Southwest Michigan
Daywi M. Cook
Daywi M. Cook
Company/Organization
Covert Township
Amanda Craig
Amanda Craig
Company/Organization
Honor Credit Union
Savannah Lorren DeVries
Savannah Lorren DeVries
Company/Organization
Lakeshore Public Schools, Southwestern Michigan Community College, St Joseph Public Schools
Stacey Dodson
Stacey Dodson
Company/Organization
Honor Credit Union
Heidi Duncan
Heidi Duncan
Company/Organization
Duncan & Associates PLLC
Nick Gillespie
Nick Gillespie
Company/Organization
Rested Pillow Mattress Company
Becky Grabemeyer
Becky Grabemeyer
Company/Organization
City of Dowagiac
Brittany Grasley
Brittany Grasley
Company/Organization
United Federal Credit Union
Tiffany Griffin
Tiffany Griffin
Company/Organization
The Avenue Family Network, Inc.
Ashlie Guyberson
Ashlie Guyberson
Company/Organization
Indiana Michigan Power - Cook Nuclear Plant
Brian Hake
Brian Hake
Company/Organization
Kruggel Lawton CPAs
Derek “Deke” Knuth
Derek (Deke) Knuth
Company/Organization
Kinexus Group
Kaitlin Locke
Kaitlin M Locke
Company/Organization
Berrien County Public Defender Office
Taurus Montgomery
Taurus Montgomery
Company/Organization
Harbor Of Hope SDA Church
Mary Morphey
Mary Morphey
Company/Organization
Kinexus Group
Zachary Morris
Zachary Morris
Company/Organization
Market Van Buren
Sarah Moyer-Cale
Sarah Moyer-Cale
Company/Organization
Village of Paw Paw
Dustin Nehls
Dustin Nehls
Company/Organization
Honor Credit Union
Michael Nixon
Michael Timothy Nixon
Company/Organization
Andrews University
Erika Schreiber
Erika Schreiber
Company/Organization
Whirlpool Corporation
Carrie Smietanka-Haney
Carrie Smietanka-Haney
Company/Organization
Berrien County Trial Court
Grant Spencer
Grant Spencer
Company/Organization
Spencer Fire Trucks and Haven Harvesters
Sarah Spoonholtz
Sarah Spoonholtz
Company/Organization
Southwest Michigan Regional Chamber
Ashley Spratling
Ashley Spratling
Company/Organization
Michigan Rehabilitation Services (State of Michigan)
Brook Thomas
Brook Thomas
Company/Organization
Children's Advocacy Center of Southwest Michigan
Jeremy Truitt
Jeremy Truitt
Company/Organization
Fifth Third Bank/Young Professionals of Greater Dowagiac
Zachary Vaughn
Zachary Vaughn
Company/Organization
Kinexus
Pauline Wendzel
Pauline Wendzel
Company/Organization
Michigan House of Representatives
Ronnika Williams
Ronnika Williams
Company/Organization
Boys & Girls Clubs of Benton Harbor/Final 48 Project
Rose Willson
Rose Willson
Company/Organization
Cassopolis Family Clinic Network
Malkam Wyman
Malkam Wyman
Company/Organization
Round Barn Brewery and Public House
The Inaugural 40 Under 40 Class of 2018:
To learn more about the winners, click their name for a full interview.
Ceile Wipper
Name
Ceile Wipper
Company/Organization
JLL/Whirlpool
Gretta Volkenstein
Name
Gretta Volkenstein
Company/Organization
Berrien County Strong-Community in Action/Coldwell Banker Advantage
Kylie Svorec
Name
Kylie Svorec
Company/Organization
United Federal Credit Union
Jill Svoboda
Name
Jill Svoboda
Company/Organization
Humane Society of Southwestern Michigan
Jamie Quigno
Name
Jamie Quigno
Company/Organization
Kinexus
Chris Packard
Name
Chris Packard
Company/Organization
D.C. Cook - Indiana Michigan Power
Matthew Moersch
Name
Matthew Moersch
Company/Organization
Moersch Hospitality Group
Matthew McDaid
Name
Matthew McDaid
Company/Organization
Section 1776
Chris Mason
Name
Chris Mason
Company/Organization
Watermark Brewing Company
Nicki Britten
Name
Nicki Britten
Company/Organization
Berrien County Health Department
Kenny Lomonaco
Name
Kenny Lomonaco
Company/Organization
Lakeland Health
Patrick Bosse
Name
Patrick Bosse
Company/Organization
Holt Bosse
Rommel Johnson
Name
Rommel Johnson
Company/Organization
Eurisko!
Julia Appel
Name
Julia Appel
Company/Organization
St. Joseph Public Schools- E.P. Clarke Elementary
Patrick Bakeman
Name
Patrick M. Bakeman
Company/Organization
Bakeman Barbers “the King of Cuts”
Jamie Kastelic
Name
Jamie Kastelic
Company/Organization
Spero-hope, LLC
Rachel Wade
Name
Rachel Wade
Company/Organization
United Way of Southwest Michigan
Nick LaFond
Name
Nick LaFond
Company/Organization
Anytime Fitness, St. Joseph
Brooke Totzke
Name
Brooke Totzke
Company/Organization
Heritage Family Farms LLC
Sekenah Tennison
Name
Sekenah Tennison
Company/Organization
Possibilities Network
Lazaro Lopez
Name
Lazaro Lopez
Company/Organization
U.S. Coast Guard Station St. Joseph
Trish Gardini
Name
Trish Gardini
Company/Organization
Dugout Dolls
Shelley Wilkinson
Name
Shelley Wilkinson
Company/Organization
Lakeland Health Marie Yeager Cancer Center
Kristin Wier
Name
Kristin Wier
Company/Organization
LOGAN, Autism Learning Center SWMI
Alan Smaka
Name
Alan C. Smaka, PE
Company/Organization
Wightman & Associates
Dan Peat
Name
Dan Peat
Company/Organization
Kinexus
Simona Pappalardo
Name
Simona Pappalardo
Company/Organization
Whirlpool Corp
Patricia Muellen
Name
Patricia Muellen
Company/Organization
Cornerstone Chamber of Commerce
Ben Baker
Name
Ben Baker
Company/Organization
Wightman & Associates
Josh Cosner
Name
Josh Cosner
Company/Organization
Kinexus
Chris Britton
Name
Chris Britton
Company/Organization
First Church & New Heights CCDA
Kerry Wright II
Name
Kerry M Wright II
Company/Organization
Evergreen Real Estate
Lars Petzke
Name
Lars Petzke
Company/Organization
RE/MAX by the Lake
Ryan Ogle
Name
Ryan Ogle
Company/Organization
PGA of America
Jason Marquardt
Name
Jason Marquardt
Company/Organization
Abonmarche Consultants
Zack East
Name
Zackerie (Zack) East
Company/Organization
Mid-West Family Broadcasting / WSJM Inc.
Kaylee Ganus
Name
Kaylee Ganus
Company/Organization
Honor Credit Union
Olivia Starks
Name
Olivia Starks
Company/Organization
Starks Family Funeral Homes
Kristin Harrington
Name
Kristin Harrington
Company/Organization
Youth Solutions, Inc.
Christina (Frank) Mantei
Name
Christina (Frank) Mantei
Company/Organization
Cornerstone Alliance
Ceile Wipper
Ceile Wipper
Company/Organization
JLL/Whirlpool
Gretta Volkenstein
Gretta Volkenstein
Company/Organization
Berrien County Strong-Community in Action/Coldwell Banker Advantage
Kylie Svorec
Kylie Svorec
Company/Organization
United Federal Credit Union
Jill Svoboda
Jill Svoboda
Company/Organization
Humane Society of Southwestern Michigan
Jamie Quigno
Jamie Quigno
Company/Organization
Kinexus
Chris Packard
Chris Packard
Company/Organization
D.C. Cook - Indiana Michigan Power
Matthew Moersch
Matthew Moersch
Company/Organization
Moersch Hospitality Group
Matthew McDaid
Matthew McDaid
Company/Organization
Section 1776
Chris Mason
Chris Mason
Company/Organization
Watermark Brewing Company
Nicki Britten
Nicki Britten
Company/Organization
Berrien County Health Department
Kenny Lomonaco
Kenny Lomonaco
Company/Organization
Lakeland Health
Patrick Bosse
Patrick Bosse
Company/Organization
Holt Bosse
Rommel Johnson
Rommel Johnson
Company/Organization
Eurisko!
Julia Appel
Julia Appel
Company/Organization
St. Joseph Public Schools- E.P. Clarke Elementary
Patrick Bakeman
Patrick M. Bakeman
Company/Organization
Bakeman Barbers “the King of Cuts”
Jamie Kastelic
Jamie Kastelic
Company/Organization
Spero-hope, LLC
Rachel Wade
Rachel Wade
Company/Organization
United Way of Southwest Michigan
Nick LaFond
Nick LaFond
Company/Organization
Anytime Fitness, St. Joseph
Brooke Totzke
Brooke Totzke
Company/Organization
Heritage Family Farms LLC
Sekenah Tennison
Sekenah Tennison
Company/Organization
Possibilities Network
Lazaro Lopez
Lazaro Lopez
Company/Organization
U.S. Coast Guard Station St. Joseph
Trish Gardini
Trish Gardini
Company/Organization
Dugout Dolls
Shelley Wilkinson
Shelley Wilkinson
Company/Organization
Lakeland Health Marie Yeager Cancer Center
Kristin Wier
Kristin Wier
Company/Organization
LOGAN, Autism Learning Center SWMI
Alan Smaka
Alan C. Smaka, PE
Company/Organization
Wightman & Associates
Dan Peat
Dan Peat
Company/Organization
Kinexus
Simona Pappalardo
Simona Pappalardo
Company/Organization
Whirlpool Corp
Patricia Muellen
Patricia Muellen
Company/Organization
Cornerstone Chamber of Commerce
Ben Baker
Ben Baker
Company/Organization
Wightman & Associates
Josh Cosner
Josh Cosner
Company/Organization
Kinexus
Chris Britton
Chris Britton
Company/Organization
First Church & New Heights CCDA
Kerry Wright II
Kerry M Wright II
Company/Organization
Evergreen Real Estate
Lars Petzke
Lars Petzke
Company/Organization
RE/MAX by the Lake
Ryan Ogle
Ryan Ogle
Company/Organization
PGA of America
Jason Marquardt
Jason Marquardt
Company/Organization
Abonmarche Consultants
Zack East
Zackerie (Zack) East
Company/Organization
Mid-West Family Broadcasting / WSJM Inc.
Kaylee Ganus
Kaylee Ganus
Company/Organization
Honor Credit Union
Olivia Starks
Olivia Starks
Company/Organization
Starks Family Funeral Homes
Kristin Harrington
Kristin Harrington
Company/Organization
Youth Solutions, Inc.
Christina (Frank) Mantei
Christina (Frank) Mantei
Company/Organization
Cornerstone Alliance